Kategori Yönetimi – Yalın Cornetto’nun Yeni Aşk Filminde

"Tüketiciyi Anlamanın Yöntemi" 

Facebook Twitter LinkedIn E-mail
Home Haberler Genel Haberler Yalın Cornetto’nun Yeni Aşk Filminde
formats

Yalın Cornetto’nun Yeni Aşk Filminde

algida-yalin-kategori-yonetimi

Türkiye’ye girdiği ilk günden bu yana Cornetto’yu ‘aşk’ teması üzerinden anlatan Algida bu yaz için hazırladığı reklam kampanyası ile de kendinden söz etireceğe benziyor. Bu yıl Yalın, Cornetto’nun genç aşıklara ilham vermek için hazırladığı özel projenin hem müziklerine imza attı hem de ilk kez oyuncu olarak yer aldı.

Cornetto’nun Sevgililer Günü için çektiği dört kısa filmden biri olan “Güzel ile Saf’”da “Aşkın Sesi” olarak rol alan Yalın, kısa filmin müziğinin bestesini de gerçekleştirdi.

Cornetto, gençlere aşkı korkusuzca yaşadıklarında aşkın onlara neler kazandırabileceğini göstermek için Hong Kong, Los Angeles, Londra ve İstanbul’da “Aşktan Hikayeler” temalı filmler çekerek, kısa film alanına giren ilk dondurma markası oldu. İstanbul Balat’ta çekilen “Güzel ile Saf” adlı filmde, aşk şarkılarının romantik sesi Yalın rol aldı. Birbirinden romantik kısa aşk filmleri, “Menüde Aşk Var”, “Aşkın X Hali” ve “Margot”, facebook.com/Cornetto sayfası başta olmak üzere sosyal medya ve video paylaşım sitelerinden 14 Şubat’tan bu yana izlenebiliyor. Merakla beklenen Yalın’ın oynadığı “Güzel ile Saf” ise sonunda gösterime girdi.

Bu güzel videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz;

 

Kaynaklar:

www.facebook.com/cornetto

http://www.reklamazzi.com/cornetto-film-cekti-yalin-da-oynadi.138785.htm

Bu içerik 5071 kişi tarafından okundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>